Najgłupsze z najgłupszych. 5 bezsensownych gier, o których istnieniu pewnie nie miałeś pojęcia

Znajomy powiedział mi kiedyś: „jeśli kiedyś poczujesz się bezużyteczny, to pomyśl o tym, że istnieje etui ochronne na Nokię 3310.”. Sensu istnienia oraz użyteczności działania również opisywanych dzisiaj gier, w sposób logiczny wytłumaczyć się nie da.

Sniper Who Forgot to Open Eyes

Zaczynamy od dużego kalibru.”Zero Graphics”, czyli więcej niż 8K i płynniej niż 120 kl./s, przyciągająca uwagę ikonka apki, a nawet tabela wyników, z wynikami ile razy sprawdzałeś wyniki w tabeli wyników! Zalety tej gry można by spisać na niekończącym się papierze Regina i jeszcze zabrakłoby miejsca. Tytuł w pełni odzwierciedla rozgrywkę. Cytując klasyka „Ciemność, widzę ciemność"

Zdziwieni?

Są 2 tryby do wyboru, Arcade i Pro Mode, lecz poziomem trudności wiele się nie różnią. W sumie nie wiadomo, czy właśnie zestrzeliłeś matkę czy ojca, brata czy siostrę, chińczyka czy murzyna, zwolennika Apple'a, czy wyznawcę Samsungoizmu. Sprawę wszystkich tych morderstw bada już Detektyw Rutkowski, ja z kolei uważam, że na grę trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, a może nawet dwóch;)

THE WUUUUUUUUUUUU

Dobra, lecimy dalej. The Wuuuuuuuuuuuu to gra, w której robiąc wuuuuuuuuuuuu sterujemy potworem Wuuuuuuuuuuuu, który podnosi się i przenosi małe stworki z jednej platformy na drugą. Gra sterowana głosem? Mega! Tylko dlaczego to sterowanie nie działa? A może to ja źle wymawiam Wuuuuuuuuuuuu?

Poprosiłem znajomych – każdy robił Wuuuuuuuuuuuu z innym akcentem, i nic. Sterowanie nie działa, albo przynajmniej działa bardzo słabo. Tak więc, po co ta gra? Rozkładam ręce i wzruszam ramionami. Ponadto twierdzę, że w odpowiedzi na to pytanie twórcy zrobiliby to samo. Ale może Wy dobrze robicie wuuuuuuuuuuuu? Sprawdźcie sami! Gra jest darmowa i dostępna na urządzenia z Androidem.

Zobacz również: Appshaker 2 #28: Deep Town, Llama, Digit Drop i inne

Hold the Button

W Hold the button trzeba… tak Sherlocki, zgadliście – trzeba trzymać przycisk! Wygrywa ten, kto trzyma przycisk jak najdłużej. Coś więcej? Nie. Jedynie licznik, pokazujący, ile sekund, minut czy godzin swojego życia już straciłeś. Czas liczony jest z dokładnością do setnej sekundy. W razie gdyby ktoś kiedyś chciał zrobić z tego dyscyplinę olimpijską.

Próżności trudno zarzucić twórcom, bo poza wybitnie zrealizowaną grafiką w czasie trzymania przycisku możemy posłuchać również ambitnego podkładu muzycznego. Apel do innych deweloperów – zachowajcie odstęp między imprezowaniem, a tworzeniem gier. To zarówno Wam, jak i graczom wyjdzie na dobre.

Toilet Treasures

Kilka lat temu głośna była sprawa staruszki z Wrocławia, która w swojej toalecie znalazła wielką Anakondę. Być może z takich właśnie incydentów inspirację czerpali twórcy tej gry, W Toilet Treasures szukamy skarbów w swojej toalecie. Krokodyl, obraz nosorożca czy dwudaniowy obiad, to tylko niektóre ze znalezisk, z jakimi się spotkałem

3 dni po tym jak gra miała swoją premierę, twórcy wytrzeźwieli i już chcieli ją usuwać. Problemem był fakt, że pobrało ją już zbyt dużo osób. Do teraz w swoich toaletach skarbów szukało ponad 100 tys. graczy. Czasem najgłupszy pomysł może okazać się tym najlepszym. A jakie skarby kryje Twoja toaleta? Sprawdź sam!

Plumber Crack

Dla niedowiarków – tak, istnieje gra, w której rzucamy kostkami lodu w stronę hydraulika. Konkretniej do… miejsca, w którym jego plecy kończą swą szlachetną nazwę. Wspaniała zabawa, nieprawdaż? Im więcej kostek wrzucimy, tym więcej hajsu do nas trafi. Logiczne a zarazem bardzo ambitne. Kiedy pojawi się gra, w której celujemy wskaźnikiem laserowym w tyłek szefa?

Zdobyte dolary można wymienić na gadżety takie jak tatuaże, inne przedmioty do rzucania czy stroje. Do wyboru jest jeszcze pani hydraulik, choć jej atuty nieco utrudniają rozgrywkę. Po godzinie grania w to chore… coś, powoli zaczynasz zastanawiać się, co robisz ze swoim życiem. Gra ma więc również walor edukacyjny. Drodzy deweloperzy ze studia Fluik Entartainment – nie wiem, co bierzecie, ale wasz diler wydaje się być dobrym fachowcem, więc poproszę o jego numer.

Trochę się nagimnastykowałem szukając tego chłamu, a jednocześnie świetnie się bawiłem chociażby grając w Wuuuuuuuuuuuu ze znajomymi w Maku. Rzucanie kostek lodu w cracka Pana Hydraulika było z kolei najbardziej zajmującą zabawą. A która z tych gier według Was jest najbardziej pogrzmocona? A może znacie tytuły innych, chorych gier mobilnych? Czekam na Wasze opinie i propozycje.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

5 świetnych gier, na które nie wydasz więcej niż 5 złotych [cz. 2] HTC One M9 vs Samsung Galaxy S6 vs Sony Xperia Z3+ vs LG G4 - który jest najlepszy? 3 mobilne gry towarzyskie, które rozkręcą spotkanie ze znajomymi 5 strasznych gier, przez które w nocy nie zmrużysz oka 5 darmowych gier wydanych przez Ketchapp, od których nie będziesz mógł się oderwać 5 gier, na które warto wydać niecałe 5 zł 5 niezależnych gier, które zostały stworzone przez Polaków Jak wyobrażano sobie iPhone'a przed iPhone'em? Przegląd starych konceptów Najlepsze smartfony za mniej niż 1500 zł - przegląd Wykorzystanie przegrzewających się smartfonów - najlepsze memy i rozwiązanie konkursu Najlepsze smartfony za mniej niż 800 zł - przegląd Dziwacy tygodnia: Brzydkie kaczątko, Fiat, kuchenne rewolucje, nurkujemy, strzelamy i jeździmy Dziwacy tygodnia - gruby, chudy, złoty, bambus i paluszek Dziwacy tygodnia: Lamborghini, czołg oraz... oczy Co Apple pokaże nam 9 marca? Wszystko o Galaxy S6 i Galaxy Edge! Dlaczego smartfony Lumia to świetne urządzenia do pracy Przegląd telefonów odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne 3 nowe smartfony, których raczej sobie nie kupisz Kto nie myśli o jutrze, będzie miał kłopoty... 10 najciekawszych profili na polskim Instagramie Nowe okna otwierają furtkę możliwości. Koncept Windowsa 10 Inteligentniejsze opaski w 2015 roku? Szukasz smartfona do 1000 zł? Oto TOP10 naszych propozycji

Popularne w tym tygodniu:

5 tegorocznych flagowców, które kupisz za mniej niż 2000 zł Najlepsze smartfony do 1000 zł. Oto 5 propozycji wartych rozważenia